Powrót na górę

Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil

Posted in Ranking7 lat ago • Written by adminMożliwość komentowania Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil została wyłączona

Pojemność: 100 ml
Wydajność: wydajny
Opakowanie: ładna, prosta szklana butelka opatrzona estetyczną, orientalną etykietą
Aplikator: duży, szklany zakraplacz zabezpieczony metalowym korkiem
Zapach: ostry, ziołowy i (niestety) nieprzyjemny
Konsystencja: półpłynna ciecz o ciemnej, bursztynowej barwie

Khadi Vitalising Hair Oil – przeznaczenie

Olejek do włosów stanowi specjalistyczną kurację skierowaną do wszystkich, którzy mają wyjątkowo osłabione, łamliwe, wypadające włosy. Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil wspomaga porost włosów i zapobiega przedwczesnemu siwieniu kosmyków.

Khadi Vitalising Hair Oil — skład, działanie

Olejek został skomponowany według indyjskich zasad ajurwedy – czyli filozofii i medycyny wschodu. Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil zawiera wyciągi i maceraty z ziół, które w Indiach od wieków są znane i cenione za swe właściwości lecznicze i upiększające: amla, bhringraj, brahmi. To w tych trzech ziołach tkwi moc olejku Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil. Przyspieszają one porost włosów, leczą cebulki i zapobiegają utracie włosów, a przy tym spowalniają procesy starzenia. Te zioła, zanurzone w mieszance naturalnych olejków (m.in. rozmarynowego, z nasion marchwi, rycynowego, kokosowego i sezamowego) mają właściwości regenerujące włosy. Zwiększają gęstość kosmyków i spowalniają siwienie. Olejki obecne w produkcie Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil są bogactwem dobrych kwasów tłuszczowych i minerałów przyczyniających się do zdrowia i piękna włosów. Taka mieszanka składników, pozbawiona ponadto szkodliwych parabenów i silikonów oraz innych komedogennych substancji zapewnia włosom całkowitą regenerację. Olejek Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil nadaje się do olejowania skóry głowy. To odżywka do włosów nadająca się wyłącznie do regeneracji słabych, zniszczonych kosmyków.

Nie powinno się jej używać podczas stylizacji.

Khadi Vitalising Hair Oil – sposób użycia

Olejek należy wetrzeć we włosy i wmasować w skórę głowy pamiętając, by nie przeciążyć włosów (5 ml olejku to maksymalna ilość do jednorazowej aplikacji). Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil należy trzymać na włosach minimum 2 godziny, a następnie zmyć delikatnym szamponem. Przy wyjątkowo osłabionych i zniszczonych włosach zaleca się pozostawić Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil przez całą noc na włosach i skórze głowy, aby dogłębnie zregenerować cebulki.

Khadi Vitalising Hair Oil – zalety

  • ↗ ładne opakowanie
  • ↗ wydajny
  • ↗ nadaje się na skórę głowy
  • ↗ wzmacnia cebulki
  • ↗ zapewnia dogłębną, profesjonalną regenerację

Khadi Vitalising Hair Oil – wady

  • ↘ nieładny, intensywny zapach
  • ↘ szklany zakraplacz może się stłuc
  • ↘ olejek nie nadaje do codziennego odżywiania włosów
  • ↘ nie nadaje się do stylizacji, nie kondycjonuje włosów