Powrót na górę

Nanoil Keratin Hair Mask. Ostatnia deska ratunku dla włosów!

Posted in Porady3 lata ago • Written by adminMożliwość komentowania Nanoil Keratin Hair Mask. Ostatnia deska ratunku dla włosów! została wyłączona

Czy można zregenerować włosy za pomocą maski? Można! Nanoil udowadnia, że – zanim oddamy swoje włosy pod ostrze fryzjerskich nożyczek – mamy jeszcze jedną opcję. To Nanoil Keratin Hair Mask, czyli maska do włosów ostatniej szansy. Ratunek dla wyjątkowo zniszczonych i rozdwojonych włosów. Odkryj jej cudowne działanie już teraz!

Nanoil keratynowa maska do włosów

Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wiele rzeczy może mieć wpływ na wygląd i kondycję naszych włosów. Słońce, dieta, stylizacja, kosmetyki, toksyny, hormony, choroby – czynniki, które szkodzą włosom, można wymieniać w nieskończoność.

Właśnie dlatego warto wiedzieć, jak dbać o włosy, wzmacniać je i upiększać. Pozostawione same sobie nie będą wyglądały dobrze. Ale wystarczy drobna pomoc z naszej strony (np. wybór odpowiedniej maski) i włosy odzyskają witalność, energię i blask. Bez drogich zabiegów fryzjerskich i przede wszystkim bez ostrego cięcia.

Akcja „Regeneracja”

Zniszczone włosy to włosy, których wewnętrzne struktury zostały naruszone. Może brakować im nawilżenia i odżywienia. Mogą mieć też keratynowe ubytki. Dlatego tak ważne jest, żeby w ich pielęgnacji skupić się na dostarczaniu protein (odbudowa), nawadniania i zapobieganiu utracie wody (nawilżanie), a także dostarczaniu cennych składników odżywczych (rewitalizacja). Wszystko to razem składa się na kompleksową regenerację włosów.

Na regenerację, którą zapewnia Nanoil Keratin Hair Mask, czyli odbudowująca maska do włosów, zasługują każde włosy – te wyjątkowo mocno zniszczone, tylko miejscami słabsze, rozdwojone lub wypadające. Wszędzie tam, gdzie z włosami dzieje się coś niedobrego, sprawdzi się akcja „Regeneracja” z Nanoil.

Nanoil Keratin Hair Mask

To lekka maska do włosów o kremowej konsystencji i pięknym zapachu, która pozostawia na włosach uczucie jedwabistej miękkości. Działa już od pierwszego użycia! Warto ją zamówić, bo w cenie dostajemy 300 ml profesjonalnego kosmetyku, który dba o nasze włosy lepiej niż zrobiłby to nie jeden fryzjer.

Co warto wiedzieć o keratynowej masce Nanoil?

 1. Nie obciąża włosów, mimo że działa naprawdę intensywnie.
 2. Odbudowuje włosy od środka, w ich najgłębszych strukturach.
 3. Zawiera hydrolizowaną, a więc najskuteczniejszą keratynę.

Jak działa keratynowa maska Nanoil?

Polecana jest włosom zniszczonym, a więc musi je regenerować – i robi to w sposób f e n o m e n a l n y ! To prawdziwa pielęgnacyjna bomba proteinowa, która odbudowuje i wzmacnia włosy od środka. Nie działa powierzchownie tak, jak większość kosmetyków do włosów, ale przenika przez otwarte łuski włosów niczym przez furtkę, torując sobie drogę do miejsc, które wymagają zregenerowania.

Oczywiście nie od razu włosy odzyskają swoją moc i przestaną się kruszyć, bo gruntowna odbudowa wymaga czasu. Ale już po pierwszym użyciu będą gładsze, pełne blasku i po prostu ładniejsze. Pozytywną zmianę odczują zwłaszcza ci, których włosy mają tendencję do puszenia się i elektryzowania – Nanoil Keratin Hair Mask okiełzna nawet najbardziej niesforne włosy. I to jest właśnie to za co kobiety na całym świecie kochają tę maskę!

Efekty po Nanoil Keratin Hair Mask:

 • Mocniejsze i mniej łamliwe włosy.
 • Brak rozdwojonych końcówek włosów.
 • Więcej blasku i wyrazisty kolor.
 • Elastyczne, gładkie i miękkie włosy.
 • Piękna fryzura bez stylizacji.
 • Koniec z wypadającymi włosami.

Składniki maski Nanoil z keratyną

Nie byłoby tego działania i tych efektów, gdyby nie przemyślana kompozycja składników. Nanoil Keratin Hair Mask to formuła, nad którą pochylił się sztab specjalistów, dobierając substancje tak, żeby razem działały jak najskuteczniejszy #teamdozadańspecjalnych. W przypadku tego serum składniki są dwa.

 1. Hydrolizowana keratyna – proteina, z której naturalnie zbudowane są nasze cząstki, a która w swojej hydrolizowanej formie ma łatwość wnikania w głąb włosów i rekonstruowania ich od środka.
 2. Prowitamina B5 / panthenol – składnik, który odpowiada za olśniewający wygląd włosów, ponieważ poprawia nawilżenie, uelastycznia, rewitalizuje i chroni przed złymi czynnikami zewnętrznymi.

Jak stosować maskę Nanoil?

Na koniec krótka instrukcja stosowania maski do włosów Nanoil z keratyną – bo jeśli już zdecydujesz się na regenerację włosów, wejdziesz na www.nanoil.pl i zamówisz maskę z dostawą do domu, na pewno będziesz chciała wiedzieć, jak użyć jej najlepiej. A nie jest to wcale nic trudnego!

Na początek warto zapamiętać, że maskę nakładamy na umyte i wilgotne włosy. Łuski włosów są wówczas rozchylone i nałożona na całą długość pasm maska ma łatwiejszą drogę do ich wnętrza. Sugerowany czas trzymania na włosach to: 15-30 minut. Dla zintensyfikowana działania można nałożyć na włosy czepek i owinąć je turbanem, oczywiście po zaaplikowaniu maski. Po tym czasie maska wymaga spłukania, żeby nie obciążyła włosów, a jedynie pozostawiła na nich jedwabistą warstwę wygładzającą i chroniącą.

Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów i faktycznego zregenerowania włosów konieczne jest regularne stosowanie maski Nanoil – przynajmniej 1 raz w tygodniu.

Więcej informacji na stronie internetowej produktu – www.nanoil.pl