Powrót na górę

Davines OI OIL Absolute Beautifying Potion With Roucou Oil

Posted in Ranking7 lat ago • Written by adminMożliwość komentowania Davines OI OIL Absolute Beautifying Potion With Roucou Oil została wyłączona

Pojemność: 50 ml
Wydajność: bardzo mało wydajny
Opakowanie: plastikowa, nowoczesna butelka i minimalistyczne, ale eleganckie wzornictwo
Aplikator: niewielka, sprawna pompka
Zapach: intensywny i cukierkowy
Konsystencja: półpłynna, bezbarwna ciecz

Davines OI OIL — przeznaczenie

Olejek do włosów Davines Oi Oil jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Zabezpieczy suche, łamliwe włosy i nada pięknego wyglądu każdemu rodzajowi włosów. Pokochają go włosy farbowane, rozjaśniane, kręcone i proste. Głównym zadaniem olejku do włosów Davines OI OIL jest natychmiastowe upiększenie włosów i stworzenie na ich powierzchni okluzyjnej warstwy, dzięki której pasemka wydadzą się grubsze.

Davines OI OIL — skład, działanie

Olejek do włosów Davines Oi Oil to kombinacja syntetycznych olejków opracowanych w laboratoriach firmy (niestety działają komedogennie) oraz egzotycznego naturalnego olejku roucou wspomaganego olejkiem słonecznikowym. Ta upiększająca mieszanka ma za zadanie natychmiast kondycjonować włosy, by wyglądały tak, jak włosy modelek z reklam szamponów. Syntetyczne olejki odpowiadają za blask i kondycję włosów, zabezpieczają ponadto ich zewnętrzne struktury, aby kosmyki nie niszczały i nie ulegały uszkodzeniom. Naturalne olejki – ze względu na swoje zdolności wnikania do wnętrza włosów – dostają się głęboko do rdzenia włosa i naprawiają wszelkie ubytki.

Olejek roucou to gęsty olejek, nie bez powodu nazywany przez rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej „eliksirem młodości”. Ochrania włosy przed uszkodzeniami, zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem. Sprawia, że kosmyki stają się elastyczne i pełne blasku. To silny antyoksydant, spowalniający proces starzenia się skóry. Zapobiega on utracie gęstości wewnątrz włókien. Olejek słonecznikowy odpowiada za odpowiedni poziom nawilżenia i blask włosów. Skraca czas suszenia włosów suszarką, a także tworzy okluzyjną warstwę na powierzchni, zapobiegając wysychaniu pasemek.

Davines OI OIL zawiera również szereg syntetycznych silikonów, stworzonych na potrzeby olejku Davines. Tworzą one niewidzialną otoczkę na powierzchni włosów, sprawiając, że zwiększa się ich objętość, elastyczność i blask.

Dzięki temu kosmyki są miłe w dotyku i przestają być szorstkie.

Davines OI OIL — sposób użycia

Olejek do włosów Davines Oi Oil można stosować na dwa sposoby:

  • na suche włosy podczas stylizacji fryzury oraz wielokrotnie w ciągu dnia (kiedy tylko poczujesz, że włosy straciły kondycję)
  • na wilgotne włosy przed suszeniem suszarką – zabezpieczysz wówczas włosy przed gorącem i ułatwisz stylizacje, a naturalne olejki szybciej wchłoną się do wnętrza włosów

Davines OI OIL — zalety

  • ↗ ładne, oryginalne opakowanie
  • ↗ egzotyczny olejek roucou
  • ↗ świetny do stylizacji włosów
  • ↗ bardzo dobrze kondycjonuje włosy i nabłyszcza je

Davines OI OIL — wady

  • ↘ nie nadaje się do dogłębnej regeneracji włosów
  • ↘ mało wydajny
  • ↘ nie każdemu podoba się słodki zapach olejku
  • ↘ dużo silikonów i substancji komedogennych